Ogrzewanie i osuszanie pomieszczeń, piwnic, magazynów

Osuszenie, zapewnienie właściwej temperatury ma znaczy wpływ na efekt realizowanego zlecenia. Nasza wypożyczalnia urządzeń budowlanych oferuje najwyższy wybór asortymentu do osuszania, nagrzewnic elektrycznych oraz spalinowych jak również pomp szlamowych oraz zanurzeniowych. W swojej ofercie posiadamy pompy spalinowe oraz elektryczne. W swojej ofercie posiadamy pompy zanurzeniowe oraz pompy z wężami ssawnymi i tłocznymi o wydajności do 1500l/minutę.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Motopompy z silnikami HONDA 1200-1800l/m

  • Nagrzewnice olejowe

  • Osuszacze powietrza

 

Motopompy szlamowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Silniki spalinowe gwarantujące możliwość działania w każdych warunkach oraz doskonałe właściwości ssąco tłoczące pomp szlamowych sprawiają że mają one szerokie zastosowanie w pożarnictwie, w przypadku klęsk żywiołowych (zalania, powodzie) oraz w przypadkach awarii w których niezbędne jest szybkie wypompowanie znaczniej ilości wody.

Motopompy można podzielić na przewoźne (o masie od 10 do 200 kg), przenośne (do 10 kg) oraz takie które są integralną częścią przyczep (o masie powyżej 150 kg).

Najliczniejszą grupą stanowią motopompy spalinowe o wydajnościach od 1000l/min do nawet 10 000l/minutę. Duża żywotność oraz wydajność i mobilność pomp szlamowych o zasilaniu spalinowe są przystosowane do przepompowywania nawet najbardziej zabrudzonej wody z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami.

Najbardziej popularne to pompy szlamowe z silnikami spalinowymi o mocy od 3 do 5 KM. Wśród producentów silników spalinowych najbardziej niezawodną reputację mają silniki HONDY i innych producentów japońskich silników spalinowych.

W naszej ofercie  znajdują Państwo pompy dostosowane do potrzeb.

Pompy do wypompowania/ przepompowania wody czystej.

Wykorzystywane do osuszania oraz przepompowywania wody czystej z jezior, rzek. Dzięki zastosowaniu kosza na końcu węża ssawnego następuje odfiltrowanie kamieni oraz innych zanieczyszczeń w trakcie procesu przepompowywania wody.

Pompy wysokociśnieniowe o wysokich parametrach ciśnienia.

Wykorzystywane w systemach nawadniających. Ich wydajność osiąga niejednokrotnie nawet 300m3/h.

Motopompy półszlamowe

Wytrzymałość pomp pozwala na wykorzystanie ich w przypadku przepompowywania wody brudnej, z niewielką ilością piasku. Pompy tego typu bardzo często wykorzystywane są przez firmy remontowe, ekipy budowlane oraz profesjonalistów w celu przygotowania terenów budowy itp.

Pompy szlamowe spalinowe o dużej wydajności oraz wytrzymałości

Interwencje straży pożarnej, zdarzenia klęsk żywiołowych oraz inne sytuacje w których doszło do zalania piwnic, klatek schodowych, placów budowy oraz innych miejsc znajdujących się poniżej poziomu zero. Świetnie nadają się do usuwania wody z oczyszczalni ścieków, budynków gospodarczych oraz terenów objętych powodzią.